Czy warto wybierać okulary Solano?

W trosce o zdrowie oczu warto wybierać produkty dobrej jakości. Oprawki okularowe powinny być zatem trwałe i lekkie, natomiast soczewki okularowe odporne na zarysowania oraz odpowiednio dobrane pod kątem mocy. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjny wygląd produktów.

Co wyróżnia okulary Solano na tle konkurencji?

 Stosowanie soczewek okularowych marki Solano zapewnia wysoki komfort widzenia

Wśród wielu dostępnych na rynku produktów na szczególne wyróżnienie zasługują Eyewear24 okulary Solano. Są one polecane dla osób ceniących sobie wygodę oraz atrakcyjny wygląd. Oprawki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Klienci mogą również wybierać oprawki okrągłe, podłużne czy kwadratowe, a ich kształt dopasowywać do swojego typu urody.

Jakie zalety posiadają oprawki Solano?

Jak wspomniano powyżej, oprawki firmy Solano są trwałe oraz lekkie. Są one wykonywane z nowoczesnych materiałów, które są odporne na uszkodzenia:

  • mechaniczne,
  • chemiczne.

Poza tym cechują się niską masą, która wpływa na wysoki komfort użytkowania. Ich pielęgnacja nie jest skomplikowana. Z uwagi na odporność na czynniki chemiczne mogą być bowiem myte wodą z dodatkiem delikatnych detergentów. Oprawki są również odporne na działanie wilgoci oraz ekspozycję na promenowanie słoneczne.

Jakie korzyści płyną ze stosowanie soczewek okularowych firmy Solano?


Stosowanie soczewek okularowych marki Solano zapewnia wysoki komfort widzenia. Wynika on z zastosowania nowoczesnych technologii, które wykorzystywane są podczas produkcji szkieł. Dzięki temu są one trwałe oraz bezpieczne. Dostępne są w wersji pocienionej, dzięki czemu nawet soczewki o dość dużej mocy prezentują się bardzo estetycznie. Posiadają również inne zalety:

  • niską masę – typowe soczewki okularowe o dużej mocy cechują się dużą grubością, która pociąga za sobą wysoką masę. Soczewki Solano mogą być pocienione i zapewniać wysoki komfort użytkowania okularów.
  • dodatkową ochronę – w przypadku soczewek przeciwsłonecznych stosowana jest polaryzacja oraz filtr UV, który zapewnia bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • dodatkowe akcesoria – dużym zainteresowaniem klientów cieszą się okulary 2w1. Są to tak zwane oprawki Clip-On. W tym przypadku w oprawkach montowane są przeźroczyste szkła korekcyjne, natomiast klient otrzymuje dodatkowe przyciemnione nakładki. Ich mocowanie do oprawek jest szybkie i wygodne. Dzięki nim można w prosty sposób przekształcić typowe okulary korekcyjne w okulary przeciwsłoneczne, które mogą być wykorzystane podczas prowadzenia samochodu w bezchmurny dzień.

About the Author

You may also like these