Sportowe okulary Carrera nie tylko dla aktywnych osób

Oryginalne okulary Carrera do produkty dla wymagających użytkowników, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Klasyczne oprawki wyróżniają się sportowym stylem, który w ostatnim czasie jest bardzo modny.

Jakie okulary wybrać?

W renomowanych salonach optycznych znaleźć można trzy główne rodzaje okularów marki Correra. Mowa tutaj oczywiście o okularach męskich, damskich i unisex, które pasują wszystkim. Znakiem charakterystycznym marki są oczywiście klasyczne okulary korekcyjne z wyraźnymi i dość grubymi oprawkami. Warto jednak wspomnieć o tym, że każdego roku marka zaskakuje swoich klientów, dlatego też systematycznie pojawiają się nowe modele. Należy wspomnieć chociaż o okularach z podwójnym mostkiem i szylkretowymi zausznikami, które w obecnym sezonie biją rekordy sprzedaży.

Szeroka i różnorodna oferta

W obecnym sezonie jest duża moda na avangardowe okulary CarreraW szerokiej ofercie marki Carrera można znaleźć rewelacyjne oprawki o wielu różnych kształtach. Do wyboru są oprawki o kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym i kocim. Na szczególną uwagę zasługuje również szeroka gama kolorów. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście czarne okulary, które pasować będą do każdego looku. W nowoczesnych oprawkach korekcyjnych bez problemu można umieścić szkła korygującą praktycznie każdą wadę wzroku. Warto wspomnieć także o tym, że oprawki pasować będą do szkieł progresywnych.

Modne i stylowe okulary przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne okulary Carrera także zaprojektowane są głównie dla osób o aktywnym stylu życia. Znakiem charakterystycznym jest wysoka trwałość, elastyczność i lekkość. Przeciwsłoneczne okulary są uniwersalne, dlatego też można je nosić na każdą okazję. Szkła w okularach przeciwsłonecznych wyposażone są oczywiście w specjalną powłokę, która skutecznie chroni wzrok przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Nowoczesne i wytrzymałe oprawki wbrew pozorom są dobrym wyborem nie tylko dla surferów i motocyklistów. Po rewelacyjne oprawki marki Carrera sięgają największe gwiazdy na całym świecie, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania.

Moda na avangardowe oprawki

W obecnym sezonie jest duża moda na avangardowe okulary Carrera. Jest to doskonały wybór dla odważnych osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę. Niebanalne i niepowtarzalne wzornictwo dominuje w najnowszych kolekcjach okularów marki Carrera. Nowoczesne okulary sportowe wyróżnia dynamizm, oryginalny design i wysokiej jakości materiały. Oprawki błyskawicznie dopasowują się nawet do bardzo nietypowego kształtu twarzy.

 

About the Author

You may also like these